ورود به سایت
EN / FA
Slide1

 درباره ما

شركت عايق خودرو توس در سال 1379 با هدف توليد عايقهاي صدا و ارتعاش و با سرمايه اي بالغ بر 25،000،000،000 ريال تاسيس گرديد .اين شركت اولين توليد كننده عايقهاي مغناطيسي بر پايه قير در ايران بوده و دانش توليد عايقهاي پايه قيري طي قرارداد انتقال دانش فني از شركت هنكل (كره) خريداري شد . در حال حاضر شركت AKT داراي دو خط كاملا پيشرفته توليد عايق بوده و توانايي توليد 6000 تن در سال ، انواع عايقهاي مغناطيسي ، معمولي و پشت چسبدار را دارا ميباشد . در سال 1384 شركت عايق خودرو توس ، توليد انواع سيلرها بر پايه بوتيل ، اپوكسي و رابري را در دستور كار خود قرار داد و هم اكنون اين شركت تنها توليد كننده نوارهاي بوتيلي ، فوم روكش شده با بوتيل ، خميرهاي بوتيلي ، تقويت كننده هاي پايه اپوكسي و خميرهاي درزگير بدنه رابري در ايران ميباشد.
 
 
 
 
  خدمات
 
سخت افزار
شركت عايق خودرو توس در زميني به مساحت 9000 متر مربع و زيربناي4000متر مربع در منطقه شهرك صنعتي توس واقع شده است . اين شركت بيش از 95 پرسنل فني متخصص دارد و با تامين 75 درصد بازار ، اصلي ترين تامين كننده عايقها و سيلرهاي شركتهاي خودروساز نظير ايران خودرو و سايپا است.
 
 
 
 
طراحي
AKT با بهره گيري از نيروي كار متخصص ، آزمايشگاه مجهز ، ماشين آلات مدرن و تكنولوژي توليد بروز قادر به طراحي و توليد انواع عايقها و سيلرهاي مورد مصرف در صنايع بر اساس نياز مشتري ميباشد.
 
 
 
مديريت كيفيت
خط مشي شركت عايق خودرو توس بر پايه احترام به خواست و نظر مشتري ، رسيدن و تحقق كيفيت ، تحويل بموقع و قيمت رقابتي استوار است . كادر مديريتي اين شركت همواره و به طور جد اين اهداف را دنبال ميكند . . اين شركت موفق به اخذ گواهينامه هاي ISO 9001-2000 ، ISO/TS16949 و گريد A ساپكو گرديده است.
 
 

 آخرین اخبار

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت
عایق خودرو توس می باشد.
طراحی پورتال سازمانی با ParnianPortal