ورود به سایت
EN / FA
Slide1

 سیلرهای پایه بوتلی

 

1- نوار و خمير بوتيلي اين نوع سيلرها خودچسب ، بدون حلال و PVC بوده و برپايه بوتيل طراحي ميشوند و داراي دو نوع نواري و خميري ميباشند كه نوع خميري آن قابل پمپ است . اين مواد در برابر رطوبت ,گرما, مواد شيميايي و سرماي شديد بسيار مقاوم بوده و بر روي سطوح از جنس استيل و گالوانيزه به خوبي ميچسبد.
 
2- شيتهاي پايه بوتيلي اين ورقها خود چسب , بدون حلال و PVC بوده و بر پايه رابر طراحي شده اند . اين مواد به وسيله يک لايه فويل يا استيل تقويت شده و دوام در چسبندگي و قابليت جذب بسيار زياد ارتعاش از ويژگيهاي منحصر به فرد اين محصول ميباشد. اين مواد در برابر رطوبت ,گرما, مواد شيميايي و سرماي شديد بسيار مقاوم بوده و بر روي سطوح از جنس استيل و گالوانيزه
به خوبي ميچسبد.

 

 

 

موارد مصرف:
اين ورقها در صنعت خودرو به منظور کنترل و جذب ارتعاش در بدنه , سيني جلو , سقف و گلکير استفاده ميگردد و مکان نصب آنها در سالن رنگ و يا تزئينات ميباشد.
 
مزايا:
1. عدم نياز به کوره
2. نصب بسيار آسان
3. وزن نسبي کم در مقايسه با عايفهاي قيري
4. قابليت جذب ارتعاش زياد و تا حدود 3 برابر در مقايسه با عايقهاي قيري
 
3- فوم پوشانده شده با سيلر بوتيلي اين ورقها خود چسب , بدون حلال واين قطعه شامل فومPVC است كه با خمير بوتيلي پوشانده شده است .اين قطعه داراي انعطاف بسيار بالايي است كه باعث ميشود كارآيي بسيار خوبي در درزبندي گوشه ها داشته باشد . اين قطعه همچنين داراي مقاومت بسيار بالايي در برابر رطوبت ، گرما ، سرما ، مواد شيميايي و همچنين تنشها و كرنشهاي اعمال شده دارد.

 

 آخرین اخبار

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت
عایق خودرو توس می باشد.
طراحی پورتال سازمانی با ParnianPortal